BERKAY SIHHİ TESİSAT-MERSİN Berkay Sıhhi Tesisat - mersinde tesisat, mersinde sıhhı tesisat, adana tesisat, tarsus tesisat, adana sıhhi tesisat, tarsus sıhhi tesisat, erdemli sıhhi tesisat,silifke sıhhi tesisat,Mezitli sıhhi tesisat, Davultepe sıhhi tesisat, Tece sıhhi tesisat, Tömük sıhhi tesisat

Hakkımızda

 

Tıkanan Tuvalet Banyo Lavabo v.b Pis su borularında makine ve kameralarla hizmet vermeye başlamıştır. Çeşitli kimyasallar ile boru hat tespiti ve kanal görüntüleme işleri yapılmaktadır. İnternet sitemizde yazılı işleri tek elden yapmaktayız. İşyerimizdeki mevcut personellerimizin tamamı çıraklıktan bu yana bu işi yapmaktadır.Dolayısıyla işleriniz itinalı ve profesyonel bir şekilde yapılmaktadır. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve çalışma alanında işin kalitesini arttıran son teknoloji ürünlerimizi,ekip arkadaşlarımız ile MERSİN'in tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz.Suyun geçtigi her yerde biz varız. Bizim için müşteri memnuniyeti son derece önemlidir.Amacımız müşteri ile bir kez çalışmak degil,müşterilerimiz ile birden fazla alanda ve projede çalışmaktır.Çalışma arkadaşlarımız bu sürekliligi ve devamlılıgı saglamak için yeterli egitimden ve süreçten geçmiştir.Makine ve ekipmanlarımızın bakımını bizzat kendimiz yaparak iş esnasında müşteriye olumsuzluk yansıtmıyoruz.
Kalite Politikası En uygun sistem entegrasyon hizmetlerini,müşteri memnuniyetini,teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişmeyi ön planda tutup etkin ve verimli bir şekilde çalışmak kalite politikamızdır.
 

Hakkımızda
image-1 image-2 image-3